Meniu
Jūsų krepšelis

Ungaro Emanuel Diva EDP

Ungaro Emanuel Diva EDP kvepalų flakonas produkto nuotraukoje
Ungaro Emanuel Diva EDP kvepalų flakonas produkto nuotraukoje
Ungaro Emanuel Diva EDP kvepalų flakonas produkto nuotraukoje
Ungaro Emanuel Diva EDP kvepalų flakonas produkto nuotraukoje
Ungaro Emanuel Diva EDP kvepalų flakonas produkto nuotraukoje
Ungaro Emanuel Diva EDP kvepalų flakonas produkto nuotraukoje
Ungaro Emanuel Diva EDP
21,81 - 30,58 €
Be PVM: 0.00€
  • prieinamas
  • prekės ženklas: Ungaro Emanuel
  • Pavadinimas: Ungaro Emanuel Diva EDP

Pristatymo laikas 5–10 darbo dienų
EAN / UPC
8032529118364 - Version: 100 ml
8032529111051 - Version: Ungaro Emanuel Diva EDP Tester 100 ml
8052464893638 - Version: Ungaro Emanuel Diva EDP 100 ml
8032529118340 - Version: 50 ml
Mokėk vėliau
Sumokėkite per 3 vienodas įmokas
Pirkimas išsimokėtinai

Pasirinkite variantą ir įveskite savo el. paštą. Pranešime, kai prekė vėl bus prieinama.

Informacija
Pastaboskriaušė, jazminas, sandalas
LytisUnisex
KoncentracijaEDP

Ungaro Emanuel Diva EDP yra išskirtinis kvapas, pabrėžiantis jūsų unikalumą nuo pat pirmo lašo. Šie kvepalai buvo pristatyti 2013 metais ir sukurti žinomo parfumerio, kuris įkvėpė moterų elegancija ir jėga. Tai puikus pasirinkimas vakariniams pasivaikščiojimams bei ypatingoms progoms.

Sujungdami gaivumo ir šilumos natų harmoniją, Diva EDP suteikia pasitikėjimo ir žavesio jausmą. Šis kvapas taps jūsų ištikimu palydovu bet kuriuo metų laiku, pridėdamas žavesio ir paslaptingumo jūsų įvaizdžiui.

Pasirinkę testerį, prašome atkreipti dėmesį: jis gali būti pristatytas be dėžutės arba supakuotas paprastesnėje pakuotėje.

Pasitikėkite mūsų pasirinkimu ir papildykite savo kolekciją Ungaro Emanuel Diva EDP.

Išskirtinis kvapas, kuris pabrėžia jūsų individualumą.

Ungaro Emanuel yra prekės ženklas, derinantis eleganciją ir modernumą. Sukurta 2013 metais, Diva EDP tapo pasitikėjimo ir stiliaus simboliu, įkvėpdama moteris visame pasaulyje.

Saldūs ir gaivūs natos sukuria harmoniją, apgaubiančią jus kaip švelnus šalikas.

  • Išskirtinis kvapas ypatingoms progoms
  • Tinka bet kuriuo metų laiku
  • Pabrėžia jūsų individualumą

Papildykite savo kolekciją Ungaro Emanuel Diva EDP ir atraskite naują elegancijos lygį.

Rekomenduojama

Amouage Purpose EDP – tai kvepalai, kurie įkvepia ir suteikia energijos. Sukurti 2018 metais, šie kvepalai iš garsios Amouage namų tradicijos sujungia..
0.00€
Be PVM:0.00€
Pasinerkite į Zimaya Al Barari Shore EDP pasaulį, kur gaivūs ir atsinaujinantys aromatai nukelia į pakrantę. Sukurtas iš aukštos kokybės ingredientų, ..
0.00€
Be PVM:0.00€
Marc-Antoine Barrois Ganymede EDP – unisex aromatas, kuriame gaivūs citrusai susitinka su mineraliniu, odą primenančiu charakteriu. 2019 m. pristatyta..
6.00€
Be PVM:6.00€
Chanel Smoothing And Firming Lip And Contour Cream yra ideali priemonė, siekiant pasiekti švelnias ir putlias lūpas. Šis prabangus kremas intensyviai ..
0.00€
Be PVM:0.00€
Patirkite patogumą su 4711 Original Refreshing Tissues – tai jūsų greitas sprendimas atgaivinti odą bet kada ir bet kur. Šie audiniai puikiai tinka gr..
0.00€
Be PVM:0.00€
Gillette Mach3 Turbo skustuvai transformuoja jūsų skutimosi patirtį, pasižymintys specialiai vyrams pritaikytu dizainu. Su trimis preciziškai sukonstr..
0.00€
Be PVM:0.00€
TePe Angle Interdental Brushes 4 Yellow – tai puikus sprendimas, padedantis išlaikyti burnos higieną. Šie šepetėliai yra specialiai sukurti, kad pasie..
0.00€
Be PVM:0.00€
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP – unisex aromatas, kuriame šilti medienos tonai susijungia su ryškiu, įsimenančiu charakteriu. Kvapas ..
7.00€
Be PVM:7.00€
Vaisių gaiva ir šilti medienos akordai susitinka Reyane Tradition Insurrection II Pure EDT aromate. Ananasas ir obuolys suteikia kompozicijai sultingo..
0.00€
Be PVM:0.00€
Tommy Hilfiger Tommy New York EDT užfiksuoja modernios Niujorko dvasios gyvybingumą. Nuo pat pasirodymo 2005 metais, šis kvepalas tapo pasitikėjimo ir..
0.00€
Be PVM:0.00€

Klientai taip pat pirko

Brunello Cucinelli Pour Femme EDP yra prabangaus aromato, kuris simbolizuoja eleganciją ir moteriškumą. Šis išskirtinis kvapas, pristatytas 2021 metai..
6.00€
Be PVM:6.00€
Lattafa Teriaq EDP – tai kvapas, kuris meistriškai sujungia saldų medaus aromatą su odos prabanga. Šis rytietiškas parfumas, sukurtas tiek vyrams, tie..
2.50€
Be PVM:2.50€
Gaivus, žalias miško įspūdis ir po lietaus spindintys žiedai apibūdina Jo Malone Wild Bluebell Cologne. Šis moterims skirtas EDC kvepalų vanduo išsisk..
3.50€
Be PVM:3.50€
Pasinerkite į rafinuotos prabangos pasaulį su Kilian Paris Angels' Share on the Rocks EDP. Šis kvapas, pristatytas 2021 metais, užfiksuoja turtingumą ..
7.00€
Be PVM:7.00€
Saldžių vyšnių, sodraus šokolado ir šilto konjako derinys suteikia aromatui gardų, tačiau išraiškingą charakterį. The Library Of Fragrance Chocolate C..
2.50€
Be PVM:2.50€
Atelier Cologne Pomelo Paradis EDC – uniseksinis citrusinis odekolonas, kuriame sultingų vaisių ryškumą atsveria vėsi žaluma ir švelni gėlių bei šiltų..
3.50€
Be PVM:3.50€
Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri EDT perteikia saulėtą, nerūpestingą Viduržemio jūros nuotaiką, įkvėptą Kaprio spalvų ir šilumos. Tai ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Montale Paris Intense Cafe EDP sujungia sodrų kavos įspūdį su rožių elegancija ir jaukia, šilta nuotaika. Šis visų lyčių aromatas primena malonią akim..
3.50€
Be PVM:3.50€
Vos papurškus dėmesį patraukia sodrus, ką tik paruoštą kavą primenantis aromatas. Montale Paris Intense Cafe Ristretto EP – uniseksinis nišinis kvapas..
3.50€
Be PVM:3.50€
Pavasario rytui būdingas lengvumas ir žalumos gaiva atsiskleidžia Byredo La Tulipe EDP – gėlių aromate, įkvėptame prasiskleidžiančios rožinės tulpės. ..
5.50€
Be PVM:5.50€